Bez kategorii

Domowe SPA w świetle świec

Jak zrelaksować się po ciężkim dniu? Czym ukoić dokuczliwy stres? Co sprawi, że poczujesz się jak młoda bogini? Jest na to pewien sprawdzony sposób: ciepła kąpiel w aromatycznej pianie. A jeśli do tego dochodzi migotliwe światło świec, można we własnej łazience poczuć się jak w salonie SPA.

Już przed wiekami uważano, że najlepszym sposobem na zregenerowanie ciała i umysłu są kąpiele połączone z zabiegami higienicznymi. Wyjazdy „do wód” były częścią stylu życia eleganckich dam. Hydroterapia do dzisiaj stanowi jeden z podstawowych zabiegów w ośrodkach SPA. Poza tym zabiegi pielęgnujące, rewitalizujące, relaksujące powodują odmłodzenie ciała i ducha. By się odstresować, zadbać o ciało i zresetować umysł, nie musisz wyjeżdżać do kurortu. Wszystko to możesz mieć we własnym domu.

Czego ci potrzeba w domowym SPA?

Czego będziesz potrzebować, by twoja łazienka stała się przytulnym gabinetem wellnes? Przede wszystkim … czasu, bo nie wolno się spieszyć. Musisz więc mieć czas, by wykonać kilka zabiegów pielęgnacyjnych, dać czas zmęczonym mięśniom na odpoczynek w ciepłej wodzie, odprężyć umysł w aromatycznej woni olejków dodanych do kąpieli.

Oprócz czasu będziesz jeszcze potrzebować odpowiedniego nastroju. Klimat sprzyjający odpoczynkowi stworzy migotliwe światło świec. Delikatny płomień i subtelny zapach czynią cuda: zapominamy o troskach, myśli obracają się wokół miłych wspomnień, w głowie rodzą się kolejne marzenia …

Poza tym już tylko prozaiczne drobiazgi przydadzą się w Twoim mini-SPA : jakieś kremy, balsamy, odżywki, puszyste ręczniki i miękko otulający szlafrok.

Jeśli świece, to Kringle Candle

Produkty Kringle Candle używane są na całym świecie. Jest to amerykańska marka, wcześniej znana jako producent wosków Yankee Candle. Czym charakteryzują się te świece? Dlaczego to właśnie one powinny się znaleźć Twojej łazience? Ich największym atutem jest materiał, który wypełnia szklane opakowanie. Jest to naturalny olej parafinowy, który daje najczystszy płomień.  Nie zanieczyszcza więc powietrza, na ścianach czy na wannie nie pozostaje brzydki osad.

Kringle Candle to świece zapachowe, których subtelna woń utrzymuje się także po zgaszeniu płomienia, tak więc łazienka zawsze świeżo pachnie. Zapachy pochodzą z mieszaniny naturalnych substancji: piżma, cytrusów, kwiatów i egzotycznych drzew. Każdy jest wynikiem wielu prób, kombinacji i doświadczeń, by uzyskać niepowtarzalny i przyjemny aromat, który pobudza zmysły i koi stresy.

Szklane naczynie samo w sobie jest ozdobą łazienki: kolorowe, zdobione motywami roślinnymi, o nowoczesnym wzornictwie. Świece można kupić w małym lub dużym opakowaniu. Małe płoną przez 12 godzin, duże- przez 72 godziny.

W łazience jak w przytulnej … chatce albo na egzotycznej plaży

Gdy za oknem hula wiatr i szaleje śnieżyca, kto nie chciałby się znaleźć w małej góralskiej chatce, gdzie z kominka unosi się żywiczny zapach płonących szczap? Ciepło, spokój, bezpieczeństwo … . Taki nastrój możesz wyczarować nawet w wielkomiejskim bloku. Wystarczy zapalić świecę zapachową „Przytulna chatka„, zamknąć oczy  i już wyobraźnia przeniesie Cię do ośnieżonych szczytów, u stóp których drewniana chatka jest Twoim azylem.

A może wolisz morze? Zapach morskiej bryzy, zmieszanej z egzotycznym aromatem piżma i drzewa sandałowego przeniesie Cię na rozgrzaną słońcem plażę w odległym kraju. Odrobinę egzotycznego morza i wakacyjnych wzruszeń zapewni Ci Kringle Candle „Turkusowa głębia„.

Dowolnie możesz sterować swoją wyobraźnią, koić zmysły, regenerować ciało i umysł, relaksując się we własnej wannie. Szczególnie, gdy na jej brzegu płoną i urzekają zapachem świece Kringle Candle.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz